Дитячий басейн

Користування дитячим басейном СОК «АКВАРЕЛЬ» можливе лише за участі тренера, у відповідні години проведення занять з плавання. Відвідувачі басейну СОК «АКВАРЕЛЬ» з дітьми, можуть користуватись Дитячим басейном у суботу та неділю з попереднього дозволу інструктора-рятувальника, виключно в години, вільні від проведення занять з плавання.

Попередньо довідатись про наявність чи відсутність проведення занять з плавання, можливо на рецепції СОК «АКВАРЕЛЬ» або зателефонувавши за контактним номером СОК «АКВАРЕЛЬ».

Дитячий басейн - розмір 4*10 м, глибина до 90 см, температура води 28-31С. Очистка води відбувається шляхом озонування та хлорування (10% від нормативу хлорування). Дитячий басейн призначений для плавання дітей від 4-х років (у супроводі одного із батьків). Діти до 4-х років можуть відвідувати басейн у супроводі одного із батьків під їх особисту відповідальність за життя та здоров’я дитини.

При цьому, перед кожним відвідуванням басейну, батьки зобов’язані враховувати можливість негативного впливу на немовля чи дитину, води (якість, температура, кількість відвідувачів тощо), яка призначена для загального користування відвідувачами басейну та особисто приймати рішення про можливість відвідування басейну дитиною .

Нашими партнерами у дитячому басейні є Школа плавання «ОлімпіК», які проводять заняття з дітьми від 4 до 7 років.

Телефон для запису у групи: 0506814848 (Муратова Даніелла Донатівна).
New Event
New Event
New Event